Zdrowy Wybór- warsztaty kulinarne, dietetyczne i sportowe z siecią sklepów Netto 17-18-19.03.2017 Opalenica

Przedłużyłam sobie ostatni weekend w związku z tym, że zostałam zaproszona na warsztaty „Zdrowy wybór” zorganizowane przez sieć sklepów Netto. Warsztaty były organizowane w Hotelu Remes Sport & SPA w Opalenicy 
w dniach 17-19 marca. Obejmowały one zarówno warsztaty kulinarne, dietetyczne jak i treningi sportowe, czyli wszystko to, co leży w strefie moich zainteresowań. Podczas weekendu pogoda nie dopisała, jednak hotel zapewniał sporo atrakcji i nie sposób było się nudzić.

Jak się okazało już w pociągu, ze śląska jechało kilka znajomych osób. Pozdrowienia dla Bernadety i Anety 

Śląskie bloggerki kulinarne opanowały Opalenice! Nasz wypoczynek zaczeliśmy od obiadu kilkudaniowego obiadu przy wspólnym stole podanego przez szefa kuchni. Była wersja zarówno dla mięsożerców, jak i wegan.

Później już oficjalnie wszyscy poznaliśmy się i uczestniczyliśmy w warsztatach dietetycznych z Katarzyną Piotrowską. Warsztaty z robienia zdrowych sałatek, którymi później zajadaliśmy się podczas wieczornej imprezy przy muzyce na żywo prowadziła Justyna z bloga Just a Salad, później szef tutejszej restauracji hotelowej. Zabawa trwała do późna.

Drugiego dnia z rana po śniadaniu można było skorzystać z hotelowych atrakcji, powygrzewać się w saunie, zażyć kąpieli w jacuzzi, czy popływać.

Treing z Danielem Ortegą był czystą przyjemnością. Wszyscy uczestnicy, nawet Ci, którzy stronili od ruchu dali się przekonać do wspólnego treningu.

Były też warsztaty z zumby.

Tego dnia również odbyła się wieczorna impreza, na której można było nauczyć się podstawowych kroków tańców latynoamerykańskich. Wspólna zabawa sprzyjała zapozaniu nowych osób. Jednak wszystko co dobrze szybko się kończy i następnego dnia po śniadaniu spakowaliśmy się i udaliśmy w stronę domu.

Pomimo, iż nie leżałam na hotelowych leżakach i nie spędziłam całego dnia na czytaniu książki odpoczęłam. Nawiązałam wiele znajomości, wymieniłam się doświadczeniami, a przede wszystkim dobrze się bawiłam. 
Netto dziękuje za wspólnie aktywnie spędzony weekend!

You Might Also Like

Brak komentarzy

Skomenmtuj